Українці світу стурбовані діями ПАРЄ…

  Не всім міжнародним структурам варто довіряти! Особливо, європейським! Та і окремі політики, що займають відповідальні посади в ЄС занадто часто виявляються відкритими прихильниками Путіна…
“Світовий Конґрес Українців закликає Президента ПАРЄ утриматись від відновлення діалогу з Російською Федерацією, поки вона не припинить свої кричущі порушення територіальної цілісності України та повністю не виконає резолюції ПАРЄ щодо російської агресії проти України,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій.
У листі від 27 січня 2017 р. до Президента Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Педра Аґрамунта Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій висловив стурбованість з приводу візиту Президента  ПАРЄ до Російської Федерації 12-13 січня 2017 р. та його заяви до ПАРЄ під час вступного виступу 23 січня 2017 р. на підтримку відновлення діалогу з Російською Федерацією.

15355619_1158437190860501_341420064368148461_nНаголосивши на важливій ролі ПАРЄ в розвитку співпраці серед парламентарів у зусиллях об’єднати демократії навколо спільних цінностей та інтересів, Президент СКУ звернув увагу на Резолюцію ПАРЄ 2132 (2016 р.) про “Політичні наслідки російської агресії в Україні” та Резолюцію 2133 (2016 р.) під назвою “Засоби правового захисту в разі порушень прав людини на українських територіях, непідконторольних українській владі”, які беззастережно засуджують кричущу агресію проти України з боку Російської Федерації та її безперервні порушення норм міжнародного права, і тому виключають її участь у ПАРЄ.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

Не забуваймо – КГБ та СВР СССР, а нині і російські спецслужби, мають в Європі розгалужену агентурну мережу. І ці агенти постійно проявляються, відкрито підтримуючи кровожерливу політику Путіна.
Не важливо як – за гроші, через страх компромату чи з ідейних міркувань!
Вони зраджують Україну!
Владислав Алексєєнко, студент університету “Україна”

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s