Японія допоможе Суспільному мовленню України!

Далека Японія, здається, набагато ближча Україні, ніж деякі європейські сусіди! Нині наші надійні партнери вирішили допомогти розвитку Суспільного мовлення!

В Міністерстві інформаційної політики України відбулася знакова зустріч очільників МІП з Послом Японії та групою експертів. Тема як для України і Японії надважлива!

Високоповажний Посол Японії Сумі Шігекі під час зустрічі заявив: «Ми вже готові розпочати підтримку. Сьогодні я хочу Вас познайомити з нашими експертами, які впроваджуватимуть програму підтримки Суспільного мовлення.

images99987У ході зустрічі японські експерти корпорації NHK та агентства JICA розповіли, що програма ділиться на три напрями: технічна підтримка (передача обладнання до студії), підтримка в забезпеченні програмування, а також створення єдиної мережі інформування громадян про надзвичайні ситуації.

За словами Високоповажного Посла, останній напрям, що стосується інформування громадян, є дуже успішним досвідом в Японії.

Експерти наголосили, що під час створення мережі важливим є якісно налагодити взаємодію між центральними та місцевими телеканалами. А для того, щоб навчитися реалізовувати програму, в українських фахівців із Суспільного буде можливість поїхати до Японії і подивитися як працює мережа. Це передбачено програмою допомоги.

 


Нагадаємо, що Прем’єр-міністром України В. Гройсманом неодноразово відзначалася потреба врегулювати питання, які можуть стати перешкодою на шляху до реформи Суспільного мовлення України. Глава Уряду доручив Міністру інформаційної політики України Юрію Стецю виявити та попередити подібні загрози.

Створення єдиної мережі інформування громадян про надзвичайні ситуації є дуже актуальним питанням для Донбасу та районів, де можливі масштабні стихійні лиха.

У разі реалізації проекту, він допоможе рятувати життя!

Вікторія Геращенко, студентка університету “Україна”

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s