Голоса України з Українського радіо

Людина легенда або голоса України

Радіомовлення-це спосіб донести інформацію, не картинкою на телеекрані, а емоціями,голосом,тембром. Адже, ти не бачиш людину, не знаєш скільки їй років, ти сам формуєш портрет своєю уявою .

dscn9787Українське радіо –  приклад «виховання» правильного, компетентного журналіста. Цей заклад випустив багато  надзвичайно талановитих, творчих журналістів, першокласного рівня. Багато радіожурналістів набравшись знань, досвіду переходять в тележурналістику, і ми вже маємо змогу не тільки чути,а і бачити на телеекранах таких досвідчених спеціалістів,наприклад Алла Мазур – 1+1 .

dscn9816Мені здається ця людина є еталоном в професії журналіста і не тільки, адже вона надзвичайно гарна жінка-королева телебачення .

Студентам університету «Україна» з кафедри журналістики, випала  честь побувати в Палаці, де творять дива, розповсюджують інформацію, яка практично не має кордонів.

dscn9735Українське радіо слухають і в Америці, і в Канаді, але я гадаю, що Українці є найбільшою аудиторією радіослухачів.

Провели  нам екскурсію музеєм радіо та дали порад на майбутнє  відомий режисер Володимир Іванович Колосок та ветеран радіомовлення, можна сказати легенда, В’ячеслав  Козак, який на радіо пропрацював 26 років. Зараз він є Членом наглядової ради Суспільного мовлення України.

dscn9759Ми побували і в музеї, і на звукозаписуючих студіях, і у свята святих – на прямих ефірах та навіть спробували себе у ролі ведучих. УР-1, УР-2 (Промінь), УР-3 (Культура).

Для нас, студентів такий досвід безцінний, адже ми все побачили на власні очі. І спробували!

dscn9776Зрозуміли, що після певних зусиль, у нас все вийде!

Олександра Вовченко, студентка університету “Україна”

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s